DODATEK DO BENZYNY FUEL SYSTEM CLEANER TEC2000 FSC
DODATEK DO BENZYNY FUEL SYSTEM CLEANER TEC2000 FSC

DODATEK DO BENZYNY FUEL SYSTEM CLEANER TEC2000 FSC

69,00 zł

cena internetowa

  • Produkt dostępny
Ulubione Ulubione

Fuel System Cleaner to innowacyjny uszlachetniacz do benzyny, który jest doskonałym rozwiązaniem na stale pojawiający się problem zbierania wilgoci w zbiorniku paliwa. Fuel System Cleaner dokładnie osusza instalację zasilającą, przewody paliwowe, filtry, a także zbiornik paliwa. Posiada właściwości smarne, które pozwalają na zmniejszenie zużycia wtryskiwaczy. Regularnie stosowany wydłuży żywotność wtryskiwaczy, pozytywnie wpłynie na moc, a także przywróci poprawną atomizację paliwa.
Produkt idealnie nadaję się do czyszczenia silników z gaźnikami, odblokowując pływak z zanieczyszczeń np. gromadzących się podczas postoju np. w kosiarkach, maszynach rolniczych. Uszlachetniacz do silnika benzynowego dostępny w puszce o pojemności 375 ml. Polecamy używać go dwa razy w roku. Uszlachetniacz do paliwa nie zawiera żadnych szkodliwych metali. Produkt łatwopalny.

Firma TEC-2000 Ltd. została zarejestrowana w 2002 roku i od tego czasu nieprzerwanie produkuje profesjonalną chemię samochodową, o potwierdzonej jakość i skuteczności.

SKU: 071669
W magazynie: 22 szt.

Dane techniczne

Kod producenta
TEC FSC