Filtruj według

Cena

Cena

  • Zakres: 1,00 zł - 1 280,00 zł
Marka

Marka

Pokaż wszystkie + Ukryj -

Klucze

Produktów w tej kategorii: 689

Aktywne filtry

Klucze warsztatowe dla majsterkowiczów i profesjonalistów

Klucze to jedne z najczęściej wykorzystywanych narzędzi. Korzystają z nich zarówno majsterkowicze w przydomowych garażach, jak i fachowcy w profesjonalnych warsztatach. Narzędzia te występują w wielu rodzajach oraz rozmiarach. Stosuje się je przy różnych naprawach, szczególnie w hydraulice i mechanice pojazdowej.

Wysokiej jakości klucze warsztatowe znajdziesz w naszym sklepie. Sprawdź jak bogaty asortyment posiadamy. Znajdziesz u nas nie tylko pojedyncze klucze w różnych typach, ale także profesjonalne zestawy, które wzbogacą Twój warsztat i usprawnią wiele wykonywanych prac. Klucze płaskie, oczkowe, dynamometryczne, hakowe, nasadowe i wiele innych - sprawdź całą kategorię i wybierz narzędzia, których potrzebujesz.

Najpopularniejsze rodzaje kluczy warsztatowych

Klucze warsztatowe występują w wielu rodzajach, które można podzielić na różne kategorie, w zależności od ich budowy, rozmiaru czy zastosowania. Najpopularniejszymi kluczami są:

klucze oczkowe;

klucze płasko-oczkowe;

klucze oczkowo-gięte;

klucze płaskie.

Nieco bardziej specjalistycznymi kluczami warsztatowymi, ale również popularnymi są:

klucze trzpieniowe;

klucze rurowe;

klucze imbusowe;

klucze nasadowe;

klucze hakowe;

klucze fajkowe;

klucze dynamometryczne;

klucze torx;

klucze nastawne.

Klucze do domowego warsztatu - jakie kupić?

Domowy majsterkowicz zdecydowanie powinien mieć w swoim warsztacie klucze, które posłużą podczas wielu napraw. Najpopularniejszymi kluczami z jakich korzysta się zazwyczaj w gospodarstwach domowych to modele płasko-oczkowe. Najczęściej wykorzystuje się klucze płaskie w wersjach od 8 do 13 mm oraz oczkowe w wariantach od 8 do 20 mm. Wielu fachowców poleca zakup pełnego zestawu tych narzędzi. Dzięki temu pod ręką zawsze będzie odpowiedni rozmiar klucza. Przy okazji, komplet można kupić w praktycznej walizce z uchwytem, która ułatwi utrzymanie porządku z narzędziami, aby się nie pogubiły, a dodatkowo nie będzie problemu z przenoszeniem sprzętu.