Strefa porad

Sprawdź swój klucz dynamometryczny!

  • lipca 14, 2023
Nie od dziś wiadomo, że dla nas dbanie o Klientów i rozwój naszej firmy jest priorytetem. Dzięki naszej współpracy z firmą TengTools, możecie przyjść do nas i całkowicie bezpłatnie sprawdzić swój klucz dynamometryczny. Często wydaje się, że klucz jest do skalibrowania, odsyła się do na reklamację, traci się czas, a klucz wraca z komentarzem bezpodstawnego odesłania sprzętu. Dbamy o Wasz czas, pieniądze i skuteczne rozwiązywanie Waszych problemów.

V Edycja Targów Narzędziowych w Wejherowie

  • czerwca 15, 2023
Targi Narzędziowe już po raz piąty są organizowane rzez Centrum Narzędziowo-Metalowe Bormax. W tych dniach (przyp. 16-17 czerwca, piątek i sobota) nie zabraknie atrakcji! Najwięksi producenci narzędzi przygotowali testy, promocje, nowości. Nie zabraknie również pokazu grillowania z degustacją, prowadzonego przez Kacpra Salzmana! Gościem specjalnym będzie Darek Stolarz!

Jakie akcesoria do grillowania wybrać? Przepis na idealnego grilla

  • maja 12, 2022
Cieplejsze dni, dłuższe wieczory i zapach grilla z pobliskiego ogródka. Jeśli też uważasz, że najwyższy czas rozpocząć sezon grillowy, koniecznie zaopatrz się w niezbędne akcesoria do grilla.

Jaki grill do ogrodu wybrać? Rodzaje grilli – gazowy czy węglowy?

  • kwietnia 06, 2021
Gdy na dworze jest piękna pogoda to znak, że sezon grillowy trwa w najlepsze. Kto z nas nie lubi w ciepły wieczór rozpalić grilla i rozsiąść się wygodnie w ogrodzie?

Jaki odkurzacz do warsztatu wybrać?

  • marca 09, 2021
Jeśli tutaj trafiłeś to zapewne szukasz mocnego i wytrzymałego odkurzacza na lata i sądzisz, że odkurzacz budowlany może spełnić Twoje oczekiwania. Dokładnie tak jest, odkurzacz przemysłowy to świetny wybór.
  • 1
  • 2